Tenisový klub BATES Bartošovice 

Nachází se na soukromém pozemku a jeho součástí je jeden tenisový dvorec, šatna, sprcha, WC, klubovna s občerstvením a kulečníkem, ruské kuželky, bazén s terasou 12 x 12 metrů, ohniště na opékání a grilování.Toto vše je dostupné pouze pro členy klubu, a pro zájemce, kteří si zakoupí permanentku.  

Historie Bates klubu

Tenisový klub byl založen 27.září 1975 pod názvem Bates Bartošovice, ikdyž tomu ve dnech 5.-6. září 1975 předcházel první tenisový turnaj v rámci obce Bartošovice, kterého se zúčastnilo 20 občanů (hráčů), což přineslo v tehdejší době pro místní zastupitelstvo určité zděšení.

Postupně se budoval celý areál do dnešní podoby.Pro děti v minulosti zde byly letní tábory, později začala Tenisová škola. V roce 1986 byla založena tenisová soutěž družstev neregistrovaných hráčů a později i v kategorii Veteránské

 

Naši uživatelé

jsou to převážně lidé z okresu Nový Jičín, kteří milují sport a relaxaci v soukromí, kde je o ně postaráno a mají připraveny pro to vhodné podmínky, každý zájemce, který má permanentku má své stálé hrací dny a hodiny a nemusí čekat až ho někdo pustí, každá hrací jednotka je 90 minut a toto je pak znázorněno v hracím rozvrhu.Na posvátnou půdu našeho klubu vstoupili i hráči z Německa, Holandska a Rakouska.